Zosia kolejny raz uczestniczyła w zajęciach rehabilitacyjnych w Mali Herosi 💙
Każde takie spotkanie to dalsza praca nad sprawnością, rozwojem i codziennym funkcjonowaniem. Za tymi zajęciami stoi ogrom wysiłku, systematyczności i walki o kolejne małe postępy, które mają ogromne znaczenie.
Mama Zosi przekazała nam piękne słowa:
„Dzięki Wam wiemy, że w walce o zdrowie naszego dziecka nie jesteśmy sami. Dziękujemy!”
Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają Zosię i pomagają jej każdego dnia


