Zajęcia rehabilitacyjne Zosi

Zosia kolejny raz uczestniczyła w zajęciach rehabilitacyjnych w Mali Herosi 💙 Każde takie spotkanie to dalsza praca nad sprawnością, rozwojem i codziennym funkcjonowaniem. Za tymi zajęciami stoi ogrom wysiłku, systematyczności…

Zosia kolejny raz uczestniczyła w zajęciach rehabilitacyjnych w Mali Herosi 💙

Każde takie spotkanie to dalsza praca nad sprawnością, rozwojem i codziennym funkcjonowaniem. Za tymi zajęciami stoi ogrom wysiłku, systematyczności i walki o kolejne małe postępy, które mają ogromne znaczenie.

Mama Zosi przekazała nam piękne słowa:
„Dzięki Wam wiemy, że w walce o zdrowie naszego dziecka nie jesteśmy sami. Dziękujemy!”

Dziękujemy wszystkim osobom, które wspierają Zosię i pomagają jej każdego dnia

Poprzedni wpis

Podziękowanie w imieniu Nikodema

Następny wpis

Walka Wiktorka

Nasi podopieczni

Formularz wpłaty

Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany/na do strony PayU, aby sfinalizować płatność. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem. Pamiętaj, że Twoje dane są anonimowe i przetwarzane tylko w celu obsługi transakcji.

Dziękujemy za Twoje dobre serce

W imieniu naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy za okazaną otwartość i szacunek do drugiego człowieka

Informujemy, że używamy plików cookies. Korzystanie z naszej strony jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich użycie.

W każdym momencie możesz określić warunki przechowywania lub dostępu cookies w Twojej przeglądarce.