Paczka od Serca

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI Jak dobrze wiecie, „Paczka od Serca” to nasza akcja dot. zbiórki żywności dla osób potrzebujących z Nowego Tomyśla i okolic. Rozpoczynamy kolejną edycję! Zbiórka trwa od…

‼️ ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI ‼️

Jak dobrze wiecie, „Paczka od Serca” to nasza akcja dot. zbiórki żywności dla osób potrzebujących z Nowego Tomyśla i okolic. Rozpoczynamy kolejną edycję!

Zbiórka trwa od 14.11.2023 do 14.12.2023 🥳

Zbieramy wszystko, w skrócie: makarony, kasze, ryż, konserwy, olej, słodycze, mąkę, cukier, przetwory warzywne i owocowe, soki – ogólnie niepsujące się szybko produkty.

Żywność możecie oddawać do naszego biura, znajdującego się na ul. Daliowej 3/2, w Nowym Tomyślu, od poniedziałku do piątku 08:00-16:00 (można także wysłać)

W weekendy będą także stać nasi wolontariusze w nowotomyskich supermarketach, o czym będziemy Was informować, gdzie, kiedy i o której dokładnie godzinie będziecie mogli ich spotkać!

Zachęcamy wszystkich do udziału, liczy się każda ilość! Naprawdę!

❤️ LICZYMY NA WAS! ❤️

Poprzedni wpis

Wiktoria i mukowiscydoza

Następny wpis

Kacper na turnusie

Nasi podopieczni

Formularz wpłaty

Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany/na do strony PayU, aby sfinalizować płatność. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem. Pamiętaj, że Twoje dane są anonimowe i przetwarzane tylko w celu obsługi transakcji.

Dziękujemy za Twoje dobre serce

W imieniu naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy za okazaną otwartość i szacunek do drugiego człowieka

Informujemy, że używamy plików cookies. Korzystanie z naszej strony jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich użycie.

W każdym momencie możesz określić warunki przechowywania lub dostępu cookies w Twojej przeglądarce.