Pomóżmy Majeczce postawić pierwsze kroki

Pomóżmy Majeczce postawić pierwsze kroki

  • Moje imię to Maja
  • Mam 2 latka
  • Choruję na Padaczkę o początku ogniskowym z napadami ruchowymi i zaburzeniami świadomości
  • Zbieram na Indywidualną terapię neurorozwojową metodami Vojty, NDT Boabth, Integracji Sensorycznej; Specjalistyczny Turnus Rehabilitacyjny, Badanie WES PREMIUM

Zbiórka zakończona. Zachęcamy do pomocy innym naszym podopiecznym.

Otrzymaliśmy dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Radość z Uśmiechu.

Pomóżmy Majeczce postawić pierwsze kroki

Nasza maleńka Córeczka, nasza Pszczółka – Maja urodziła się w czerwcu 2018.

Chwilę po urodzeniu lekarze postawili diagnozę… podejrzenie dymorfizmu z małogłowiem oraz obustronny skroniowy zanik tarczy nerwu II. Ogromne szczęście ustąpiło miejsca przerażeniu i smutku. Nie wiedziałam wtedy jeszcze czym charakteryzuje się choroba, ale wiedziałam już, że nie możemy się poddać i będziemy walczyć o każdy dzień Córeczki. O każdy dzień razem.

W wieku 4 miesięcy u Mai lekarze zdiagnozowali padaczkę ogniskową oraz obniżone napięcie mięśniowe. Ze względu właśnie na to obniżone napięcie mięśnia okrężnego wargi oraz skrócone wędzidełko wargi nasza maleńka Córeczka ma cały czas otwarte usta. Dodatkowo zdiagnozowany został opóźniony rozwój psychorouchowy. Maja jeszcze nie chodzi… marzeniem Córeczki i naszym jest, aby zaczęła stawiać swoje pierwsze małe kroczki.

Maja jest pod stałą opieką poradni neurologicznej oraz okulistycznej, uczęszcza na zajęcia ruchowe. Z uwagi na zdiagnozowaną niepełnosprawność ruchową oraz opóźnienia rozwoju Córcia wymaga intensywnego, specjalistycznego oraz systematycznego wsparcia terapeutycznego, tylko regularne zajęcia jej pomogą… tylko po nich widać poprawę… tylko dzięki nim marzenie o pierwszych krokach może się spełnić.

Majeczka jest naszym Maleńkim Promyczkiem, kochamy ją bardzo mocno… pomóżcie rozbłysnąć jej najpiękniej jak się tylko da. Wierzymy, że z pomocą Dobrych Ludzi uda się to.

Dziękujemy!

Pilnie zbieramy na:

  • Indywidualną Terapię Neurorozwojową metodami Vojty
  • NDT Boabth
  • Integrację Sensoryczną
  • Specjalistyczny Turnus Rehabilitacyjny
  • badanie WES PREMIUM

Czy wiesz, że?

Nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami poprzez e-mail: fundacja@radosczusmiechu.pl lub telefonicznie 720 802 317

Chcesz pomóc innym naszym podopiecznym?

Tutaj zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, niestety nadal jest wiele dzieci, którym możemy pomóc. Chcesz się dowiedzieć więcej – zapraszamy do kontaktu:

fundacja@radosczusmiechu.pl +48 720 802 317

Ostatnie wpłaty

wpłata

6 miesięcy temu
1268 zł

wpłata

6 miesięcy temu
674 zł

wpłata

6 miesięcy temu
540 zł

wpłata

6 miesięcy temu
867 zł

Anonimowy wspierający

6 miesięcy temu
20 zł

Romualda Krzymowska

7 miesięcy temu
100 zł

Romualda Krzymowska

8 miesięcy temu
100 zł

live

8 miesięcy temu
936 zł

Anonimowy wspierający

8 miesięcy temu
50 zł

wpłata

9 miesięcy temu
200 zł
Poprzedni podopieczny

Mauro walczy każdego dnia

Następny podopieczny

Ratujmy Wojtusia

Chcesz pomóc innym naszym podopiecznym?

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób – zapraszamy do kontaktu:

fundacja@radosczusmiechu.pl +48 720 802 317

Co już osiągnęliśmy?

Maja na logopedii i mikropolaryzacji

Nasza Podopieczna, Maja, w dniach 3-14 stycznia bieżącego roku, przebywała na turnusie mikropolaryzacji, połączonym z terapią logopedyczną w Logopeda & Terapeuta SI – Zaufajne w Kołobrzegu. Czym jest mikropolaryzacja? W skrócie, jest to stymulacja prądem stałym czaszki w celu przywrócenia integralności centralnego układu nerwowego. Logopedia zaś pomaga w ogólnym udoskonalaniu prawidłowej wymowy i jej nauczaniu […]

Maja na kolejnym turnusie rehabilitacyjnym

Z przyjemnością informujemy Was, że Maja odbyła wizytę w BC TERAPIA w dniach 26.11.2021 – 06.12.2021r. Turnus przebiegł bardzo intensywnie, gdyż wykonywane były zajęcia: terapia neurologiczna wg Vojty oraz rehabilitacja funkcjonalna NDT Bobath. Nie zabrakło również takich zajęć jak aquaterapia czy terapia neurologopedyczna. Popularna terapia kompresyjna w kombinezonach Spider Suit również się odbyła. Majeczka wykonywała […]

Maja na turnusie elektrostymulacji

W dniach 16.08.2021 – 20.08.2021r. w Kołobrzegu odbył się turnus, w którym wzięła udział nasz podopieczna, Maja. Podczas turnusu prowadzone były zajęcia przede wszystkim z elektrostymulacji jak i z logopedą. Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za zasilenie zbiórki Majeczki.

Majeczka na mikropolaryzacji

W dniach 05.07.2021 – 16.07.2021 odbył się turnus mikropolaryzacji dla Mai. Turnus odbył się w Kołobrzegu, a nasza podopieczna dzielnie uczestniczyła w zajęciach z logopedą każdego dnia. Mikropolaryzacja to przezczaszkowa stymulacja kory mózgu oraz modulacja pobudliwości i neuroplastyczności komórek nerwowych. Jest to metoda nieinwazyjna, bezbolesna i bezpieczna w wykonaniu.  Przypomnijmy, że Maja choruje na Padaczkę o początku […]

Nasi podopieczni

Chcesz wpłacić tradycyjnie?

Fundacja Radość z Uśmiechu

Santander Bank Polska

Numer konta: 76 1090 1388 0000 0001 4472 9253
Tytuł płatności: POMAGAM / MAJA W.

Wpłaty z zagranicy

Santander Bank Polska

Numer konta: PL76 1090 1388 0000 0001 4472 9253
Tytuł płatności: WBKPPLPP
SWIFT: WBKPPLPP

Formularz wpłaty

Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany/na do strony PayU, aby sfinalizować płatność. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem. Pamiętaj, że Twoje dane są anonimowe i przetwarzane tylko w celu obsługi transakcji.

Dziękujemy za Twoje dobre serce

W imieniu naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy za okazaną otwartość i szacunek do drugiego człowieka

Informujemy, że używamy plików cookies. Korzystanie z naszej strony jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich użycie.

W każdym momencie możesz określić warunki przechowywania lub dostępu cookies w Twojej przeglądarce.