Pomóżcie mojej córeczce Kingusi

Pomóżcie mojej córeczce Kingusi

  • Moje imię to Kinga
  • Mam 14 lat
  • Choruję na Zespół Angelmana, padaczkę, niedoczynność tarczycy i mam skoliozę
  • Zbieram na turnusy rehabilitacyjne w ośrodku Neuron

Zbiórka zakończona. Zachęcamy do pomocy innym naszym podopiecznym.

Otrzymaliśmy dokumenty potwierdzające autentyczność opisu zbiórki.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Radość z Uśmiechu.

Pomóżcie mojej córeczce Kingusi!

Nasza córka Kinga ma 14 lat i od urodzenia choruje na Zespół Angelmana, a chorobą towarzyszącą jest Padaczka. Od niedawna dodatkowo zmagamy się z niedoczynnością tarczycy i skoliozą.

„Przygodę” z rehabilitacją zaczęliśmy, jak Kinga miała 1 rok i 8 miesięcy. Przez całe swoje życie ćwiczy po kilka razy w tygodniu tak ciężko – bardzo ją za to podziwiam –  wiele zdrowych dzieci czy dorosłych nie dałoby rady. Ma też słabsze dni, kiedy brak jej sił czy zwyczajnie ma gorszy dzień, wtedy trochę się buntuje, ale po chwili ćwiczy dalej, bo… WIE,ŻE MUSI

Kilkunastoletnia, systematyczna i bardzo ciężka pracy Kingi i rehabilitantów zaowocowała tym, że nasza córka przy niewielkiej naszej pomocy chodzi sama, przynosi jej to bardzo dużo radości – wtedy uśmiech na jej twarzy jest najpiękniejszym dla nas prezentem. Kinga nie mówinie sygnalizuje nam swoich potrzeb. Staramy się ze wszystkich sił odczytywać jej potrzeby, żeby jej życie było w miarę możliwości łatwe i takie szczęśliwe jak ona sama. Nasza dzielna córka wymaga ciągłej i wielospecjalistycznej rehabilitacji, dlatego jeździmy na turnusy, gdzie takich specjalistów ma zapewnionych. Po każdym turnusie widoczne są efekty bardzo ciężkiej pracy Kingi i terapeutów. 

Kinga mimo swojej niepełnosprawności jest bardzo mądrą i wesołą dziewczynką. Jest moim „lekiem na wszystkie zmartwienia” wystarczy, że przytuli się mocno ze swoim szczerym uśmiechem i świat staje się piękniejszy – pisząc te słowa, oczy mam pełne łez –bardzo kochamy naszą Kingusię i jesteśmy z niej bardzo dumni.

Tak mało potrzeba, aby spełnić pragnienia naszej walecznej bohaterki. Proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc – tylko dzięki dodatkowo zebranym środkom, mam możliwość dać mojej córeczce szansę na dalszy rozwój.

dav

Pilnie zbieramy na:

  • turnusy rehabilitacyjne w ośrodku Neuron

Czy wiesz, że?

Nasza Fundacja nie wypłaca gotówki podopiecznym, tylko rozlicza faktycznie poniesione koszty związane z leczeniem. Dzięki temu Darczyńcy mają gwarancję, że środki przez nich przekazane pomogły i zostały wykorzystane zgodnie z celem zbiórki.

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób skontaktuj się z nami poprzez e-mail: fundacja@radosczusmiechu.pl lub telefonicznie 720 802 317

Chcesz pomóc innym naszym podopiecznym?

Tutaj zrobiliśmy wszystko, co mogliśmy, niestety nadal jest wiele dzieci, którym możemy pomóc. Chcesz się dowiedzieć więcej – zapraszamy do kontaktu:

fundacja@radosczusmiechu.pl +48 720 802 317

Ostatnie wpłaty

wpłata

4 miesiące temu
1179 zł

wpłata

6 miesięcy temu
624 zł

wpłata

6 miesięcy temu
871 zł

wpłata

6 miesięcy temu
676 zł

wpłata

6 miesięcy temu
338 zł

wpłata

6 miesięcy temu
502 zł

Anonimowy wspierający

8 miesięcy temu
50 zł

wpłata

10 miesięcy temu
200 zł

Anonimowy wspierający

11 miesięcy temu
100 zł

Anonimowy wspierający

1 rok temu
20 zł
Poprzedni podopieczny

Szczepanek ma szansę na lepsze jutro

Następny podopieczny

Pomóżmy Nelce lepiej żyć

Chcesz pomóc innym naszym podopiecznym?

Jeżeli chcesz poznać szczegóły dotyczącej zbiórki lub chcesz pomóc w inny sposób – zapraszamy do kontaktu:

fundacja@radosczusmiechu.pl +48 720 802 317

Co już osiągnęliśmy?

Kinga na drugim turnusie rehabilitacyjnym

Kochani nasi Najwspanialsi! Z radością informujemy, że nasza Podopieczna Kinga uczestniczyła w kolejnym już turnusie rehabilitacyjnym w dniach 08.11.2020-21.11.2020. Dzięki Wam!!! Kinga intensywnie ćwiczyła przez okrągłe dwa tygodnie w Ośrodku Neuron w Małym Gacnie. Podczas rehabilitacji były zajęcia takie jak: kinezyterapia, kynoterapia, dogoterapia, integracja sensoryczna, terapia ręki i wiele, wiele innych. Kingusia dzielnie stawiała czoło […]

Kinga na zajęciach terapeutycznych

W dniach 06.09.2020 – 19.09.2020 nasza Podopieczna Kinga wzięła udział w turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku Neuron w Małym Gacnie. Podczas turnusu Kinga uczestniczyła we wszelkiego rodzaju zajęciach rehabilitacyjnych, w tym na zajęcia pt. terapia ręki. Cieszymy się ogromnie, że mogliśmy dofinansować wyjazd Kingusi! Dziękujemy wszystkich Darczyńcom za wsparcie, wiarę w nas i WIELKIE SERCE! 🙂 […]

Nasi podopieczni

Chcesz wpłacić tradycyjnie?

Fundacja Radość z Uśmiechu

Santander Bank Polska

Numer konta: 47 1090 1388 0000 0001 4464 6646
Tytuł płatności: POMAGAM / KINGA R.

Wpłaty z zagranicy

Santander Bank Polska

Numer konta: PL47 1090 1388 0000 0001 4464 6646
Tytuł płatności: WBKPPLPP
SWIFT: WBKPPLPP

Formularz wpłaty

Po kliknięciu "Kontynuuj" zostaniesz przekierowany/na do strony PayU, aby sfinalizować płatność. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności oraz regulaminem. Pamiętaj, że Twoje dane są anonimowe i przetwarzane tylko w celu obsługi transakcji.

Dziękujemy za Twoje dobre serce

W imieniu naszych Podopiecznych serdecznie dziękujemy za okazaną otwartość i szacunek do drugiego człowieka

Informujemy, że używamy plików cookies. Korzystanie z naszej strony jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich użycie.

W każdym momencie możesz określić warunki przechowywania lub dostępu cookies w Twojej przeglądarce.